cheap jordans|wholesale air max|wholesale jordans|wholesale jewelry
Hakkımızda

Kalkan Fırça ve Endüstriyel Ürünler San. ve Tic. Ltd. Şti. sahip olduğu 60 yılı aşkın tecrübe ve birikimlerini, takip ettiği ileri teknoloji ve belirlediği vizyonu, dünya endüstrisine sunmuştur.

Bilgisayar destekli teknolojimiz ve detaylı analizlerimiz doğrultusunda istek ve ihtiyaçlarınıza göre üretilen özel endüstriyel fırçalar sahip olduğu yüksek kalite sayesinde, üretiminizde uzun ömürlü, dayanıklı ve yüksek standartlı bir sonuç elde etmenizi sağlar. 

Yeniliklere açık esnek yapısı, sizlerin de fırça ihtiyaçlarınıza özel tasarım ve mutlak çözümler sunabilmektedir.

Üretim
Fırça üretimi, gelişen ihtiyaca göre ileri teknolojiler ve amacına uygun malzemeler gerektirmektedir.

Kullanım alanlarının ve sebeplerin çeşitlilik göstermesi, sarf malzemesi olarak tüketilmesi, fırçanın üretiminize ve ürünlerinize doğrudan etki etmesi, ürün ömrü ve memnuniyetiniz açısından malzeme seçimi en önemli konudur.

Tecrübemiz ve özenle seçtiğimiz uygun hammaddeler, güncel teknoloji ile buluşarak kullanımınıza sunulmaktadır.

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına, sayfalarımızda size yol gösterecek ürünlerimizi incelemenizi, talep edeceğiniz fırçaların çalışma şartlarını, diğer teknik bilgiler eşliğinde vermenizi öneririz.

Bizden tedarik edeceğiniz fırçaların çalışacağı; kimyasal ortam, sıcaklık, hız ve kullanım amacı gibi etkenleri bizimle paylaşmanız fırçanızın tasarımına yardımcı olacaktır.

Galeri